خانه » پوشاک » ست تیشرت شلوارک زنانه گل دار قرمز مشکی مدل ADELA

ست تیشرت شلوارک زنانه گل دار قرمز مشکی مدل ADELA

https://mmktimg.shxn.ir/nabimages/VS/22852-1-2.jpg

https://mmktimg.shxn.ir/nabimages/VS/22852-1-57.jpg

ست تیشرت شلوارک زنانه گل دار قرمز مشکی مدل ADELA

سایزبندی : فری سایز( 38 تا 42)

جنس : فلامنت

عرض سینه : 45سانتیمتر

عرض شانه:40 سانتیمتر

قد تاپ : 57 سانتیمتر

قدآستین:14سانتیمتر

قد شلوارک : 65 سانتیمتر

عرض ران : 22 سانتیمتر

فاق شلوارک : 28سانتیمتر

رنگبندی:مشکی قرمز

 ست کردن با رنگ قرمز و ست تیشرت شلوارک زنانه گل دار قرمز

رنگ قرمز نماد شجاعت، هیجان و عشق است. این رنگ از محبوب‌ترین رنگ‌های دنیا است ولی گاهی اوقات برای انتخاب لباسی که مناسب این رنگ باشد، دچار سردرگمی می‌شویم.

این رنگ یکی از زیباترین‌ها و سرزنده‌ترین رنگ‌ها است ولی پیدا کردن رنگی که مکمل یا متضاد آن باشد، برای بسیاری از ما سخت است. با کمی تمرین و تجربه کردن رنگ‌های مختلف می‌توانید رنگ‌های مناسب برای ست تیشرت شلوارک زنانه گل دار را پیدا کنید. انتخاب رنگ مناسب به سلیقه‌ی شخصی و استایل شما هم بستگی دارد.

برای شروع تجربه کردن رنگ‌ها می‌توانید از این فهرست استفاده کنید.

۱. قرمز و مشکی

یکی از اولین رنگ‌هایی که برای ست کردن با رنگ قرمز به ذهنمان می‌رسد، رنگ مشکی است. رنگ قرمز و مشکی را اگر درست و متناسب با هم ست کنید، نتیجه‌ی خیره‌کننده‌ای می‌گیرید. البته موقع ست کردن این دو رنگ در کنار هم به یک نکته‌ی مهم توجه کنید؛ از قرمز خیلی تیره در کنار رنگ مشکی استفاده نکنید چون در نهایت ظاهری ناخوشایند در استایل شما ایجاد می‌شود.

برای ست کردن لباس همراه با رنگ قرمز، از رنگ‌های قرمز ملایم مثلا قرمز گوجه‌ای استفاده کنید. سعی کنید از لباس‌های ساده در کنار هم استفاده نکنید؛ مثلا لباس‌هایی بپوشید که دارای طرح‌های متنوع، لایه و برش‌های خاص باشند. پوشیدن دامن‌های شفاف با کت‌های چرم همراه با یک رژلب قرمز می‌تواند استایلی شیک و جذاب برای شما به ارمغان بیاورد.

۲. قرمز و آبی

اگر علاقه‌مند به استفاده از رنگ‌های متنوع برای استایل خود باشید، ترکیب دو رنگ قرمز و آبی در کنار هم می‌تواند یکی از ترکیب‌ رنگ‌های شیک و جذاب باشد؛ البته اگر لباس‌های خود را هوشمندانه انتخاب کنید. مثلا می‌توانید یک کت آبی رنگ را روی پیراهن قرمز بپوشید تا استایلی متناسب برای یک قرار رسمی داشته باشید. می‌توانید برای لباس‌های آبی، از اکسسوری‌های قرمز استفاده کنید.مثلا ساعتی مجلسی با بند قرمز. در مجموع انتخاب این دو رنگ در کنار هم، معمولا نتیجه‌ی بدی ندارد.

۳. زرد و قرمز

ترکیب زرد و قرمز یکی از آن ترکیب رنگ‌هایی است که معمولا دیرتر به ذهن می‌رسد و شاید اولین انتخابی نباشد که به آن فکر می‌کنید. اما اگر در انتخاب لباس‌های خود دقت کنید می‌توانید با ترکیب این دو رنگ زیبا و جذاب، استایل زیبایی داشته باشید. برای شروع می‌توانید رنگ زرد را برای اکسسوری‌های خود انتخاب کنید. مثلا با پیراهن قرمز، یک کیف کلاچ زرد استفاده کنید. برای اینکه کمی بیشتر از رنگ زرد استفاده کنید می‌توانید زیر کت قرمز، از یک تاپ زردرنگ استفاده کنید. یا برعکس با کت زرد از تاپ قرمز استفاده کنید.

در مجموع ترکیب این دو رنگ برای استایل‌های غیررسمی و اسپورت بسیار جذاب و پرهیجان است.

۴. رنگ قرمز و طرح‌های چهارخانه

رنگ قرمز یکی از آن رنگ‌هایی است که با طرح‌های چهارخانه بسیار جذاب می‌شود؛ به‌خصوص اگر در طرح چهارخانه از رنگ قرمز هم استفاده شده باشد. این بار اگر به سراغ کمد لباس خود رفتید و یک بلوز قرمز انتخاب کردید برای دامن بدون هیچ شک و تردیدی دامن چهارخانه انتخاب کنید.

بهتر است که رنگ قرمز را برای لباس‌هایی مثل تاپ، بلوز و شومیز انتخاب کنید و لباس‌های دیگر مثل دامن و کت را با طرح‌های چهارخانه انتخاب کنید.

۵. قرمز و طوسی

رنگ طوسی یکی از آن رنگ‌هایی است که بدون هیچ تردیدی می‌توانید برای پوشش رسمی انتخاب کنید. مطمئن باشید که انتخاب این رنگ، هیچ‌وقت اشتباه نیست. رنگ طوسی با تمام رنگ‌های دیگر جذاب است. با هر رنگی که دوست داشته باشید می‌توانید رنگ طوسی را بپوشید و مطمئن باشید که از استایلتان رضایت خواهید داشت.

رنگ قرمز هم مستثنی نیست. طوسی و قرمز به زیبایی استایل شما را شکل می‌دهند و فرقی نمی‌کند که برای کدام لباس، کدام رنگ را انتخاب کنید. البته ترجیح بر این است که لباس‌های زیرتر مثلا بلوز و تاپ را از رنگ قرمز انتخاب کنید و لباس‌های رویی مثل دامن، کت و پالتو را با رنگ طوسی بپوشید.

۶. سبز و قرمز

سبز و قرمز دو رنگی است که مکمل هم هستند. احتمالا ترکیب این دو رنگ را در تزیینات کریسمس دیده‌اید. شاید ترکیب این دو رنگ شما را یاد گل زیبای بنت غنسول بیاندازد که برگ‌های قرمزرنگ دارد و به نماد کریسمس تبدیل شده است. در بسیاری از طراحی‌های پارچه‌ها ترکیب این دو رنگ را می‌توانید ببینید؛ به‌خصوص در طراحی پارچه‌های چهارخانه.

این ترکیب رنگ از آن ترکیب‌هایی است که از انتخاب آن پشیمان نمی‌شوید؛ به‌خصوص اگر بخواهید با اکسسوری‌های متنوع و طلایی‌رنگ، استایل خود را کامل کنید.

۷. قرمز و زرشکی

شاید فکر کنید که ترکیب کردن دو رنگی که شباهت زیادی به هم دارند، کار جالبی نباشد. اما ترکیب دو رنگ مشابه اگر با دقت و ظرافت انجام شود، می‌تواند ظاهر شما جذاب‌تر کند.

اگر قسمت کوچکی از استایل شما از رنگ تیره‌تر باشد، می‌تواند ظاهری شیک و جذاب در استایل شما ایجاد کند. در مجموع برای انتخاب دو رنگ مشابه، بهتر است که یکی از رنگ‌ها، برای لباس‌های کوچک یا طرح پارچه‌ی لباس‌های اصلی به کار بروند. پوشیدن دو لباس ساده و مجزا با دو رنگ شبیه هم، زیاد انتخاب جذابی نیست.

۸. قرمز شرابی و سبزآبی

یکی از ترکیب رنگ‌هایی که معمولا برای استایل با رنگ قرمز به ذهنمان نمی‌رسد، ترکیب رنگ شرابی با سبزآبی است. رنگ شرابی یکی از رنگ‌های جذاب و باشکوهی است که وقار و ابهت خاصی به استایل شما می‌دهد. برای انتخاب اکسسوری و بخش‌هایی از استایل خود می‌توانید با خیال راحت رنگ سبزآبی را انتخاب کنید و مطمئن باشید که پشیمان نمی‌شوید.

یا اینکه می‌توانید رنگ اصلی لباس خود را سبزآبی انتخاب کنید و از اکسسوری‌های شرابی استفاده کنید. حتی برای آرایش کردن هم می‌توانید از این دو ترکیب رنگ استفاده کنید؛ آرایش سبزآبی برای پیراهن شرابی و آرایش شرابی برای پیراهن سبزآبی.

۹. طرح‌های چاپی و رنگ قرمز

با اضافه کردن کمی طرح‌های چاپی به استایل خود می‌توانید آن را خودمانی‌تر کنید. رنگ قرمز یکی از رنگ‌هایی است که با طرح‌های چاپی هماهنگ است. مثلا می‌توانید یک تیشرت چاپی جذاب را با شومیز قرمز بپوشید. اضافه کردن طرح‌های گلدار یا طرح حیوانات به استایل با رنگ قرمز می‌تواند جذابیت آن را دوچندان کند و شادابی خاصی به ظاهر شما بدهد.

۱۰. قرمز و صورتی

یکی از نزدیک‌ترین رنگ ها به رنگ قرمز، رنگ جذاب و محبوب صورتی است. می‌توانید از طیف رنگ‌های صورتی مثلا گل‌بهی، صورتی هلویی، صورتی کم‌رنگ، همراه با رنگ قرمز استفاده کنید. اگر استایل شما شامل دو تکه لباس است، برای لباس‌های پایین‌تنه از رنگ قرمز استفاده کنید و برای لباس‌های بالاتنه یکی از رنگ‌های طیف صورتی را انتخاب کنید.

۱۱. سیاه‌ و سفید و قرمز

دو رنگ سفید و سیاه از رنگ‌هایی هستند که تقریبا با تمام رنگ‌های دیگر ست می‌شوند. برای داشتن استایل با رنگ قرمز می‌توانید از هر کدام از این رنگ‌ها به‌صوت تکی یا حتی با هم استفاده کنید. برای لباس‌هایی که تماما قرمز هستند می‌توانید از اکسسوری سفید و مشکی استفاده کنید. اگر لباس شما سه تکه است مثلا کت، تاپ و شلوار، می‌توانید هر کدام را از یک رنگ انتخاب کنید ولی بهتر است که رنگ قرمز را برای لباس بالاتنه انتخاب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *