خانه » پوشاک » کفش ورزشی مردانه diadora مشکی مدل 77

کفش ورزشی مردانه diadora مشکی مدل 77

https://mmktimg.shxn.ir/nabimages/VS/23063-1-18.jpg

 

کفش ورزشیمردانه diadora مشکی مدل 77

جنس رویه:ترکیبی

جنس زیره: PU

رنگ بندی : مشکی

سایز :41 الی 44

دارای کفی فاقد دور دوزی با عاج های جهت جلوگیری از لغزش

نحوه تمیز کردن کفش ورزشی مردانه

کفش ورزشی پارچه ای

با کمی صبر می ‌توانید کفش ورزشی پارچه ‌ای خود را به ساده ‌ترین شکل ممکن تمیز کنید. در ابتدا در نظر داشته باشید که اگر کفش کتونی پارچه ای دارای قسمت هایی از چرم است هرگز کفش را داخل ماشین لباسشویی نندازید این کار سبب می شود تا چرم های بدنه ی کفش به هم چسبیده و یا کنده شوند. یکی از رایج ‌ترین روش ‌ها برای تمیز کردن کتونی پارچه ای که فاقد بخش های چرمی است  این است که آن‌ ها را در ماشین لباس ‌شویی به مدت ۱۰ دقیقه قرار دهید.

کفش ورزشی چرمی

اول، یک پارچه با محلولی برابر با آب سرد و سرکه سفید مرطوب کنید و گرد و غبار روی کتونی چرمی را پاک کنید. سپس آب اضافی دستمال را بگیرید و آن را روی سطح کفش بمالید. این کار تمام لکه ‌ها را پاک می ‌کند، به خصوص سفیدی های نقطه ای که روی کفش ‌ها باقی می‌ماند.

در مرحله بعد، برای تمیز کردن کتونی هایی که از چرم طبیعی ساخته ‌شده، استفاده از واکس تجاری و طرز استفاده از واکس که بر روی آن نوشته شده ‌است، بهتر است. اگر واکس مناسب برای رنگ کفش خود ندارید، یک پارچه نرم با محلول آب و مقدار کمی جوش ‌شیرین مرطوب کنید و به آرامی آن را روی کفش ‌ها بمالید. پس از آن، کفش ‌ها را با یک پارچه نرم و تمیز خشک کنید. بعد از خشک شدن سطح کفش، آن را با یک پارچه خشک پاک کنید تا همه لکه‌ ها را پاک کنید. برای پاک کردن  خراش‌ های روی سطح چرم مصنوعی یا چرم، وازلین (ژل نفت) را روی کتونی بمالید و با یک پارچه نرم تمیز کنید. سپس یک محلول پاک‌ کننده شیشه ‌ای را روی کتونی بمالید و با یک پارچه نرم تمیز کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *